ГРАНДІОЗНИЙ КОНЦЕРТ

Грандіозний концерт «ХХ Століття Мьюзік Фест» відбувся на стадіоні «Чорноморець» в Одесі 27 липня 2019 року, у розпал літа. На ньому зібралися відразу шість легендарних зарубіжних зірок епохи диско 80-х і 90-х. BONEY M, HADDAWAY, BACCARA, LONDONBEAT, GIPSY KINGS і LA BOUCHE подарували своїй публіці купу емоцій і потужний заряд енергії. Їх пісні знають мільйони, кожен з нас танцював під ці запальні ритми.

Як і обіцяли організатори фестивалю, на гостей «ХХ Століття Мьюзік Фест» чекали улюблені хіти, ефектне світлове шоу, яскраві танцювальні постановки та чотири години музичної насолоди. При цьому, все виконувалося наживо, без використання фонограми.

BONEY М – яскрава німецька група на небосхилі світової поп-музики. Без їх пісень не обходилася жодна дискотека. Sheyla Bonnick стояла ще біля витоків створення легендарної групи і гастролює досі. Коли Шейла виходить на сцену в оточенні свого тріо і звучать хіти «Sunny», «Daddy Cool», «Rasputin», ніхто не може встояти на місці.

Baccara – іспанська жіноча поп-група, яка своїми піснями запалювала безліч світових концертних майданчиків. Цей дует є одним із найуспішніших диско-проектів 80-х. Їх сингл «Yes Sir I Can Boogie», тираж якого перевищив 16 мільйонів копій, занесений до Книги рекордів Гіннеса як найуспішніший сингл всіх часів з жіночим вокалом.

Haddaway – виконавець поп і диско композицій. Його дебютний альбом визнаний одним з кращих танцювальних альбомів першої половини 90-х, а композиція «What is love» облетіла весь світ, зайнявши перші місця у всіх хіт-парадах.

Londonbeat – британська група, пік популярності якої припав на кінець 80-х, їх композиція «I’ve been thinking about you» мала приголомшливий успіх. Творчість групи мала таку популярність, що день її заснування шанувальники святкують і понині.

La Bouche feat Natascha Wright – один із найуспішніших німецьких гуртів 90-х. Драйвовий ритм і незабутній вокал стали візитною карткою цього проекту. Жодна дискотека 90-х не обходилася без таких хітів як «Sweet Dreams», «Be My Lover» або «Where do you go». У 2000 році Наташа Райт вдихнула нове життя в проект. Її суперхіт «All I Want» злетів на верхівки хіт-парадів.

Gipsy Kings feat Rico Sanchez – цей бенд підняв рівень напруження пристрастей на фестивалі «ХХ Століття Мьюзік Фест». Він спеціалізується на виконанні треків в хвилюючому стилі фламенко. Хіти «Bamboleo», «Volare», «Savor Flamenco» та багато інших прозвучали 27 липня на стадіоні «Чорноморець».