ВЕСІЛЬНА ФОТОСЕСІЯ НА СТАДІОНІ «ЧОРНОМОРЕЦЬ»

Весілля – подія хвилююча, для деяких довгоочікувана – і нареченій, і нареченому хочеться, щоб цей день закарбувався в пам’яті надовго. Вибір місця для весільної фотосесії часто займає багато часу – хочеться організувати щось феєричне і таке, що буде відрізнятися від знімків інших молодят. Якщо не можете визначитися, де краще провести зйомку, подумайте про весільну фотосесію на стадіоні. Це незвично, оригінально і точно запам’ятається вам надовго, особливо, якщо наречений (а може, і наречена) давній футбольний фанат.
Доглянутий газон стадіону – прекрасна можливість зробити фото з різних ракурсів і положень: сидячи і навіть лежачи. Поле, трибуни, футбольні ворота – зйомка вийде дуже незвичайною – що буде відображено на фото, залежить тільки від вашої фантазії. Головне, заздалегідь продумати, які знімки ви хочете отримати. Також для ваших гостей може бути організована екскурсія по стадіону та Музею історії футболу.
Кілька ідей для організації весільної фотосесії на футбольному полі
стадіон «Чорноморець» – чудове місце для весільної спортивної фотосесії, ми пропонуємо вам кілька варіантів, як організувати зйомку: – фан-зйомка: візьміть футбольну атрибутику – шарфи, шапки, футболки і не забудьте покликати своїх гостей взяти участь – вам точно буде весело; – молодята-футболісти: беріть спортивне взуття, футбольний м’яч і біжіть разом забивати голи у ворота. Також можна взяти футбольну форму різних кольорів і разом з гостями організувати дві команди з капітаном-нареченим і капітаном-нареченою; – фотосесія та церемонія одруження на стадіоні: якщо ви мріяли одружитися на футбольному полі — таке свято вам точно сподобається. Для цього необхідно заздалегідь домовитися у РАГСі про виїзну церемонію одруження.
Про що варто подумати заздалегідь Деякі корисні поради при плануванні весільної фотосесії на стадіоні: – оптимальний час для зйомки на відкритому футбольному полі – це, звичайно ж, тепла пора року; – забронюйте час своєї фотосесії заздалегідь, щоб довго не чакати на вільну дату між сезонними матчами на полі; – подбайте про кросівки і домовтеся про необхідні для зйомки атрибутах.

Leave a Reply