СТАДІОН «МЕТАЛУРГ» (КРИВИЙ РІГ)

«Металург» – багатофункціональний стадіон у місті Кривий Ріг, місткістю 29 783 людини. Є домашньою ареною футбольного клубу «Кривбас».

Розташований на Соцмістечку, біля станції «Проспект Металургів» Криворізького швидкісного трамвая. Стадіон було побудовано і відкрито в 1970 році. На арені проводив матчі футбольний клуб «Кривбас». У 1999 році, до 225-річчя Кривого Рогу, стадіон було реконструйовано. Згідно з вимогами УЄФА, на стадіоні були встановлені індивідуальні пластикові сидіння.

14 травня 2006 року на стадіоні пройшов єдиний в історії українського футболу «золотий матч», перемогу в якому здобув донецький «Шахтар», обігравши у додатковий час київське «Динамо», на 100-й хвилині гол забив Джуліус Агахова.

3 серпня 2013 року на стадіоні дебютував інший Криворізький клуб «Гірник», який став єдиним представником міського футболу на професійній арені.

У квітні 2020 року розпочалася реконструкція стадіону. У ході реконструкції у лютому 2021 року було розпочато процес демонтажу трибун головної спортивної арени Кривбасу. Станом на початок квітня 2021 року на стадіоні було закінчено усі демонтажні роботи і розпочався процес реконструкції. Після капітального ремонту «Металург» відповідатиме стандартам ФІФА та УЄФА, а також прийматиме не лише футбольні матчі, а й змагання з легкої атлетики та бігу. Планується побудувати чотириповерхову західну трибуну, спортивні приміщення для ДЮСШ, які розташуються в східній трибуні. Також встановлять чотири високі вежі освітлення і, дотримуючись сучасних стандартів, обладнають газон з підігрівом і системою дренажу. Реконструкцію стадіону планують повністю закінчити за рік – у 2022 році.