«СОККЕР СІТІ» (ЙОГАННЕСБУРГ, ПАР)

«Фест Нешнл Банк», також відомий як «Соккер Сіті» — футбольний стадіон у місті Йоганнесбург (ПАР), є найбільшим стадіоном на території Африки. На стадіоні пройшов фінал чемпіонату світу з футболу 2010 року, а також фінал Кубка африканських націй 1996 року. Стадіон вміщує 94 736 глядачів, на час проведення чемпіонату світу місткість була знижена до 84 490, для розміщення преси і важливих гостей. Розмір футбольного поля 105*68 м.

Будівництво стадіону було розпочато в 1986 році, а відкриття «Соккер Сіті» відбулося в 1989 році. У 2009 році, в рамках підготовки до фінальної стадії чемпіонату світу з футболу 2010 року, стадіон був кардинально модернізований.

«Соккер Сіті» знаходиться в південно-західній частині Йоганнесбурга — Соуето. Розташований поруч зі штаб-квартирою Південноафриканської Футбольної асоціації.

Офіційна назва стадіону з 1989 року згідно спонсорським угодами — First National Bank Stadium, проте під час матчів турнірів під егідою ФІФА стадіон носить назву «Соккер Сіті». Неофіційна назва стадіону через його форми « “Калабас” (калабас, калебаса – повзуча ліана з плодами пляшкоподібної форми).