«БУКІТ ДЖАЛІЛ» (КУАЛА-ЛУМПУР, МАЛАЙЗІЯ)

Стадіон «Букіт Джаліл» – мультиспортивний стадіон в Куала-Лумпурі, Малайзія, було відкрито у 1998 році спеціально до чергових Ігор Співдружності. У 2007 році стадіон був однією з арен чемпіонату Азії з футболу, приймав сім матчів турніру, у тому числі півфінальний поєдинок між збірними Іраку і Південної Кореї (4:3, пенальті). Є найбільшим стадіоном Малайзії, вміщує 110 000 глядачів і використовується для проведення найвідповідальніших футбольних матчів. Незмінно є ареною фінальних поєдинків Кубку та Суперкубку Малайзії з футболу.

Величезний стадіон з круглим розсувним дахом виглядає неймовірно ефектно, ще більш привабливим його робить навколишня ландшафтна територія. Навколо стадіону обладнана красива площа з екзотичними рослинами, басейном та фонтанами.

В даний час стадіон «Букіт Джаліл» є четвертим у світі за місткістю, крім сидячих, він передбачає і стоячі місця. Ультрасучасний стадіон в Куала-Лумпурі з красивим оформленням і чудовим технічним оснащенням користується популярністю і у всесвітньо відомих футбольних клубів, які проводять тут тренувальні матчі. Серед найвідоміших гостей стадіону варто відзначити клуби «Манчестер Юнайтед» і «Челсі».