ПОСЛУГИ ПАРКІНГУ НА СТАДІОНІ «ЧОРНОМОРЕЦЬ»

Клієнтам та гостям стадіону «Чорноморець» не доведеться шукати відповіді на запитання, де залишити свій автомобіль – на території комплексу розташована зручна і вмістка парковка для орендарів та гостей арени.

Стадіон «Чорноморець» може похвалитися значною для центру Одеси кількістю паркувальних місць: 279 – на паркінгу, який знаходиться на цокольному поверсі комплексу і 117 машиномісць на відкритому зовнішньому паркінгу.

Важливим і дуже зручним є той факт, що паркінг оснащено електронною системою цілодобового доступу. Професійний колектив забезпечить повне збереження вашого транспорту. Слід зазначити, що і зовнішній, і внутрішній паркінг обладнані системою відеоспостереження.

Сплатити послуги паркінгу можна готівкою, банківською картою або смартфоном, що має функцію NFC і підключення до систем «Google Pay» або «Apple Pay».

Короткострокова парковка

Зовнішній паркінг( вулиця):

  • перша година: 20 грн/год, кожна наступна:15 грн/год;
  • внутрішній паркінг: 40 грн/год;
  • перші 15 хвилин парковка безкоштовна.

Довгострокова оренда

  • оренда машиномісця на внутрішньому паркінгу: 1500 грн/місяць;
  • для співробітників орендарів бізнес-центру «Шевченківський» вартість абонемента становить 300 грн/місяць на території зовнішнього паркінгу та 1200 грн/місяць у внутрішньому паркінгу.

З питань придбання паркувальних абонементів ви можете звернутися до відділу оренди стадіону «Чорноморець» за телефонами: +38(067) 822 82 02, +38(095) 557 34 34.

Час роботи відділу: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18.00, субота, неділя – вихідний.