ОЧІЛЬНИК ОДЕСИ ОБГОВОРИВ З ІНВЕСТОРАМИ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ «ЧОРНОМОРЦЯ»

14 травня 2021 року мер Одеси Геннадій Труханов зустрівся з представниками американської мультистратегічної інвестиційної групи «Allrise Capital». У 2020 році компанія придбала Одеський спортивний комплекс «Чорноморець», в який входять: стадіон, готель, бізнес-центр і фітнес-клуб.

Співзасновник і виконавчий директор «Allrise Capital» Руслан Зінуров зазначив, що це їх перша інвестиція в Одесі.

«Ми присутні в країні близько трьох років і сьогодні Одеса є в інвестиційній стратегії «Allrise Capital». На даному етапі «Чорноморець» – найбільше придбання, яке ми здійснили в Україні», – розповів Руслан Зінуров.

В ході зустрічі відбулося обговорення планів «Allrise Capital» щодо розвитку спортивного комплексу та прилеглої інфраструктури, а також їх узгодження з баченням міста у тому, що стосується благоустрою парку ім. Т. Г. Шевченка. Було зазначено, що інвестиційна група має намір інвестувати в створення єдиної інфраструктури стадіону як частини парку, реалізувавши проект «Місто у місті».

Також мер Одеси поцікавився долею футбольного клубу «Чорноморець».

Як зазначив представник інвестгрупи в Україні Сергій Бурка, можливість придбання ФК «Чорноморець» розглядається, але рішення з цього питання не буде швидким. Є багато факторів, які впливають на це рішення. Компанія «Allrise Capital» зацікавлена, щоб клуб розвивався і увійшов до першої трійки команд Прем’єр-ліги України.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

за матеріалами сайта omr.gov.ua

Comments (1)

Leave a Reply