ВЛАСНИКИ СТАДІОНУ «ЧОРНОМОРЕЦЬ» ПРЕДСТАВИЛИ ГУБЕРНАТОРУ ПЛАН РОЗВИТКУ АРЕНИ

Представники американської інвестиційної компанії «Allrise Capital», яка є власником стадіону «Чорноморець», зустрілися 14 травня з губернатором Одещини Сергієм Гриневецьким. Під час зустрічі було обговорено питання щодо розвитку стадіону та прилеглої інфраструктури, а також залучення додаткових капітальних інвестицій у поліпшення комплексу.

«На даний момент процес інвестування вже розпочато  – проводяться роботи з поліпшення технічного стану об’єкта. Після заміни старих систем освітлення і переходу на енергозберігаюче обладнання значно скорочено обсяги енергоспоживання. Також було проведено капітальний ремонт підстанцій і частково відновлені інженерні мережі», – повідомив на зустрічі представник інвестиційної компанії в Україні Сергій Бурка.

Проблемами, які належить вирішити в першу чергу, є капітальний ремонт фасаду, гідроізоляція даху і трибун стадіону, збільшення енергопотужностей комплексу до 2 МВт, приведення газону до стандартів УЄФА, а також перезапуск готелю і виведення його на рівень п’яти зірок.

Мета компанії «Allrise Capital» – в найближчі роки зробити стадіон «Чорноморець» не лише спортивним об’єктом світового рівня, але й якірним об’єктом розважальної інфраструктури Одеси і усього регіону.

«На базі стадіону можна буде реалізовувати соціально значущі заходи найвищого рівня, що, безумовно, сприятиме розвитку туристичної галузі міста», – зазначив представник «Allrise Capital» Сергій Бурка.