ФЕСТИВАЛЬ «ХХ СТОЛІТТЯ МЬЮЗІК ФЕСТ» В ОДЕСІ!

6 серпня 2021 року на стадіоні «Чорноморець» відбудеться фестиваль «ХХ Століття Мьюзік Фест» в Одесі з шоу «DISCO 90-x»! На концерт приїдуть одразу три музичні легенди нашої юності. Зустрічайте «JENNY FROM Ace OF BASE», «EAST 17» і «SNAP!» в Одесі! Жодних фейків і каверів, лише справжні зірки танцполу, які подарують всім присутнім неймовірно вибухову енергію! Улюблені хіти в живому виконанні і артисти, побачити яких ви мріяли з дитинства!

Концерт «DISCO 90-x»

Згадайте 1992 рік! «HappyNation» від шведської групи «ACE OF BASE» став справжнім гімном нового покоління. А лише від однієї думки про «It’s a beautiful life» хочеться танцювати. І не важливо, де ми відривалися під цю музику: в інститутському гуртожитку, в літньому таборі або на шкільній дискотеці. Ця пісня назавжди стала частиною нашого життя.

Яка дівчинка не була закохана в артистів з культового вoysband «EAST 17″», який досі входить в ТОП-10 найуспішніших чоловічих груп? У 1992 році вони були героями перших ступенів всіх світових чартів. Але і зараз здатні запалити вогонь у серцях меломанів. Чого тільки варті хіти: «It’s alright», «House of love», «If you ever», «Stay another day», «Let it rain». Прийшов час почути їх наживо!

50 тижнів на перших позиціях хіт-парадів у Європі та США! Незабутній хіт «The Power»! Так, це про німецький дует «SNAP!», який потужно увірвався на радіо та телеефіри у 1990 році. Тоді ще не було переглядів на Ютуб, а музичні альбоми виходили на касетах, але ми все одно впізнавали усі улюблені пісні з першої ноти! Давайте згадаємо як це було!

Щоб потрапити на фестиваль «ХХ Століття Мьюзік Фест» в Одесі і на концерт «DISCO 90-x», купуйте квитки онлайн та в касах міста.

 

 

 

Leave a Reply