СВЯТО «СМАК ЛІТА» ВДАЛОСЯ!

Сяючі щастям та радістю дитячі очі – що ще може викликати більш позитивні емоції? Учора, 6 червня, на стадіоні «Чорноморець» пройшло дитяче свято «Смак літа», на якому наші маленькі гості та їхні батьки змогли отримати купу яскравих і позитивних вражень від різноманітних майстер-класів, занять, виступів дитячих танцювальних колективів і, звичайно ж, насолодитися смачними подарунками.

Діти із задоволенням грали в захоплюючий «гігантський твістер», розгадували головоломки з величезних сірників від Музею Цікавої Науки. За допомогою аквагриму наші маленькі гості перетворювалися в яскравих персонажів казок і різних тварин. Це чудове шоу – адже перед очима глядачів під руками художника виникали найяскравіші казкові образи.

Діти цікаво і з користю провели час на майстер-класі від «Тітки Груші» – навчилися змішувати кольори і отримувати нові відтінки, під керівництвом художника розфарбували дерев’яні фігурки, а ще відгадували загадки.

На майстер-класі від Клубу юних письменників «Пиши легко!» діти спробували себе у ролі справжніх письменників, грали у творчі ігри та виконували веселі завдання.

Дуже сподобалося дітям і захоплююче заняття, яке провела мама і письменниця Катерина Бондаренко – вона прочитала свою казку «Як у їжачка голки з’явилися» і обговорила з нашими маленькими гостями, як важливо бути самим собою, зберігати свою індивідуальність.

На майстер-класі від клубу «Веселі подорожі» діти навчилися в’язати туристичні вузли і орієнтуватися за допомогою компаса.

Величезне задоволення доставила нашим маленьким гостям «Гра в театр» від студії  «Акторський Буквар» – діти з радістю перевтілювалися в різних персонажів.

Насичену програму продовжили заняття з орігамі від дитячого клубу «Сакура» – дуже корисний і захоплюючий вид дитячої творчості, адже він сприяє розвитку дрібної моторики, уяви, творчих навичок. Також і діти, і дорослі познайомилися з давньокитайською грою Го, навчилися робити корисні сід-бомби, отримали купу задоволення від виступу талановитих учасників танцювальної студії DASS TEAM. А також наші маленькі гості змогли самі виступити на сцені – розповісти вірш, станцювати або заспівати пісню і отримати за свій виступ подарунок.