ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ФУТБОЛУ

На стадіоні «Чорноморець» відбулася V конференція Громадської спілки «Одеська обласна Асоціація футболу», на якій було підведено підсумки діяльності за 2020 рік, а також визначено напрямки майбутньої роботи. У конференції взяли участь олімпійські чемпіони, народні депутати, представники місцевої влади, а також представники громадських організацій та ЗМІ.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, які торкнулися всіх, без винятку, Одеській обласній асоціації футболу довелося підлаштовуватися під сучасні вимоги. Тому, під час обмеження на проведення зустрічей, ООАФ перейшла на дистанційну роботу з використанням засобів зв’язку. Коли не можна було проводити змагання, організовувалася і надавалася допомога ветеранам футболу, проводилася організаційна та навчальна робота.

На конференції окремо відзначили співпрацю з Одеською міською радою – у жовтні 2020 року було підписано Меморандум про взаємодію та розвиток шкільного футболу в Одесі.

Після конференції відбулося нагородження збірної команди школярів Одеської області, яка посіла друге місце в ІІІ літній Гімназіаді України з футболу серед юнаків 2006-2007 років народження. А також, за ініціативою Одеської обласної асоціації футболу, Одеської міської ради, на Алеї футбольної слави ФК «Чорноморець» було відкрито дві нові іменні плити. Почесні знаки встановили на честь Леоніда Чеботарьова (радянський футболіст, нападник) та Петра Найди (радянський футболіст, захисник, у 1998-1999 рр. — президент ФК «Чорноморець»).