ЯСКРАВЕ ШОУ MONATIK В ОДЕСІ!

17 липня 2021 року на стадіоні «Чорноморець» відбудеться концерт MONATIK в Одесі! Два роки тому вибухове шоу «LOVE IT Ритм» приймав Стадіон «Спартак». Тепер, усіх одеситів і гостей міста чекає ще більш потужна і масштабна подія на суперсучасній арені «Чорноморець». Ще більше потужного звуку, яскравого світла і місць у фан-зоні і секторах!

У минулому турі MONATIK влаштував виступи в 10 містах України та 20 країнах світу. Тепер на черзі новий всеукраїнський тур! Коли весь стадіон співає і танцює під улюблені хіти, емоції зашкалюють і це точно варто побачити на власні очі! Масштаби і комфорт сучасного стадіону «Чорноморець», помножені на харизму яскравого артиста — запорука кращого вечора року.

Концерт «MADE WITH LOVE AND rhythm SHOW» – довгоочікувана подія в кожному місті нашої країни. І обійти Одесу в цьому турі було просто неможливо! У чому ж секрет величезного успіху MONATIK? У його щирості, таланті, енергії, а головне – у любові до своєї справи і до своїх шанувальників. Ось що допомагає знаходити натхнення кожному артисту! «MADE WITH LOVE AND rhythm SHOW» – це композиції, що оживають на сцені, тисячі сердець, які б’ються в унісон, неймовірна магія живого спілкування з кумиром. Будемо разом співати улюблені хіти «Кожен раз», «Зашиває душу», «Сильно», «Мокра» і танцювати під енергійні треки, проживаючи кращі миті в житті.

Вже зовсім скоро! Чекаємона  вас 17 липня о 20:00 на стадіоні «Чорноморець».