МАКС КОРЖ В ОДЕСІ!

24 липня 2021 року всіх фанатів Макса Коржа очікує неймовірне шоу в Одесі на стадіоні «Чорноморець». Мало хто з музикантів будь-якого жанру здатний зрівнятися сьогодні з Максом Коржем за популярністю в YouTube. За межами інтернету репер не менш успішний – він збирає аншлаги на будь-якому майданчику в будь-якій точці пострадянського простору.

Макс Корж у своїх піснях розповідає непрості історії зрозумілою нам мовою. У його кліпах відображаються всі почуття покоління, які він майстерно перетворив на слова та мелодії. Якщо спробувати одним словом охарактеризувати творчість репера, то на думку спадає «душевність». Тут і відвертість вуличного поета, і зріла поезія.

У Макса за спиною вже п’ять альбомів, сотні концертів, більше 20 кліпів. Коржа наживо чули від Камчатки до Лос-Анджелеса. У 2019-му році він поставив новий рекорд: зібрав поспіль 5 стадіонів і наживо заспівав разом з 120 тисячами глядачів.

Його фанати збирають бас-тури і вважаються наймасштабнішою фан-спільнотою на пострадянському просторі. Якщо хочете спробувати стан повного розчинення в позитиві, то радимо вивчити тексти основних хітів Макса. Хоча б для того, щоб не опинитися єдиним у цей вечір, хто не співає з усім стадіоном «Чорноморець» в унісон.

Концерти Макса Коржа критики називають «енергетичним продуктом». Вони і справді несуть в собі неймовірний емоційний заряд, а в поєднанні зі світловими, піротехнічними і димовими спецефектами стають справжнім божевіллям, яке заражає все місто.

Концерт Макса Коржа відбудеться 24 липня 2021 року о 20:00 на стадіоні «Чорноморець». Чекаємо на вас!