ВІДБУЛИСЯ МАТЧІ 1/8 ФІНАЛУ ПЕРШОГО КУБКА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

У восьми містах України пройшли матчі 1/8 фіналу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Захисників України. Участь взяли 64 команди, розділені на вісім дивізіонів за територіальним принципом.

Результати 1/8 фіналу Кубка Захисників України-2021:

1. ФК «Калібр» НГУ (Шостка Сумська область) – ФК «Схід» НГУ (Харків) – 3:4

2. ФК «Тернопіль АТО» (Тернопіль) – ФК «Ягуар» НГУ (Калинівка, Вінницька область) – 1:1 (3:4 пен.)

3. ФК «Слов’янськ АТО» (Слов’янськ, Донецька область) – ФК «Південна Пальміра» НГУ (Одеса) – 6:0

4. ФК «Зіньків АТО Українці Разом» (Зіньків, Полтавська область) – ФК «Кремінь АТО» (Кременчук, Полтавська область) – 3:0

5. ФК «Волинь АТО» (Луцьк, Волинська область) – ФК «Черкаські козаки АТО» (Черкаси) – 4:1

6. ФК «Фортеця АТО» ЗСУ (Кам’янець-Подільський, Хмельницька область) – ФК «Вознесенськ АТО» (Вознесенськ, Миколаївська область) – 1:3

7. ФК «Кропивницький АТО» ЗСУ (Кропивницький)-ФК «Меридіан – Віті» ЗСУ (Київ) – 5:1

8. ФК «Маріуполь АТО» ЗСУ ( Маріуполь, Донецька область)-ФК «SB – TEAM ЦУ СБУ» (Київ) – 4:1

Матчі 1/4 фіналу розіграшу Кубка Захисників України відбудуться 17-18 липня.

Як зазначив Голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці Разом» та президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко, Кубок Захисників України – це новий турнір. Він стартував у квітні цього року. Матчі турніру проходять одночасно з матчами сьомого сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО-2021.

Фінальний матч турніру відбудеться 24 серпня в Одесі на стадіоні «Чорноморець». Переможець змагань на Кубок Захисників України наступного року візьме участь у матчі за Суперкубок Героїв АТО / ООС з чемпіоном України-2021, тріумфатором турніру на Кубок Героїв АТО.

Організатором та засновником змагань на Кубок Захисників України є Федерація футболу учасників АТО під егідою та за постійної підтримки Всеукраїнського об’єднання «Українці Разом». Генеральним партнером проведення Кубка Захисників України до Дня Незалежності нашої країни серед команд учасників АТО / ООС, запланованим на 24 серпня 2021 року, є компанія «ALLRISE CAPITAL INC.» та стадіон «Чорноморець».