ВІДОМІ ПІВФІНАЛІСТИ КУБКА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ-2021

Минулими вихідними відбулися матчі 1/2 фіналу турніру серед команд Ліги учасників АТО за Кубок Захисників України. До півфіналу турніру вийшли наступні команди: ФК «Ягуар» НГУ (Калинівка, Вінницька область), ФК «Волинь АТО» (Луцьк, Волинська область), ФК «Маріуполь АТО» ЗСУ (Маріуполь, Донецька область), ФК «Слов’янськ АТО» (Слов’янськ, Донецька область).

 

За словами Голови Правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці Разом» та президента Федерації футболу учасників АТО Руслана Руденка, Кубок Захисників України – новий турнір, який стартував у квітні цього року. Матчі турніру проходять одночасно з матчами сьомого сезону Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО-2021. Фінальний матч турніру відбудеться 24 серпня в Одесі на стадіоні «Чорноморець». Переможець змагань за Кубок Захисників України наступного року візьме участь у матчі за Суперкубок Героїв АТО/ООС з чемпіоном України-2021 тріумфатором турніру на Кубок Героїв АТО.

Футбольні турніри Ліги учасників АТО проходять в Україні протягом останніх семи років. Це наймасштабніша в нашій країні програма спортивної реабілітації учасників бойових дій та ветеранів АТО/ООС. Організатором та засновником цих змагань є Федерація футболу учасників АТО під егідою та за постійної підтримки Всеукраїнського об’єднання «Українці Разом». Генеральним партнером проведення Кубка Захисників України серед команд учасників АТО/ООС, запланованим на 24 серпня 2021 року, є компанія «ALLRISE CAPITAL INC.» та стадіон «Чорноморець».

Зараз команди Ліги учасників АТО беруть участь у таких турнірах: Кубок Героїв АТО (аналог чемпіонату України), Суперкубок Героїв АТО/ООС України (матч, в якому зустрічаються нинішній переможець турніру з торішнім тріумфатором), Кубок Об’єднаних сил (беруть участь кращі команди від кожної силової структури) і Чемпіонат Європи з футболу серед ветеранів війни. Додаткова інформація на офіційному сайті Федерації футболу учасників АТО https://football.ukrazom.org/ та Всеукраїнського Об’єднання «Українці Разом» https://www.ukrazom.org/.

За матеріалами https://www.ukrinform.ua/