ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ У БІЗНЕС-ЦЕНТРІ «ЧОРНОМОРЕЦЬ»

Бізнес-центр «Чорноморець» розташований на території відомого стадіону «Чорноморець», – це будівля, що відповідає усім критеріям сучасного ділового центру: прекрасне місцерозташування, розвинена інфраструктура, комфортні офіси вільного планування.

Бізнес-центр розташований в історичному центрі міста, поруч з парком імені Т. Шевченка – це одне з найбільш відвідуваних місць в Одесі, тому інфраструктура цієї частини міста максимально розвинена, має хорошу транспортну розв’язку і доступність з різних кінців міста.

Оренда офісу в бізнес-центрі «Чорноморець» вигідна не лише своїм вдалим місцерозташуванням, але і рівнем пропонованого комфорту. Орендарі можуть скористатися парковкою, а персонал бізнес-центру допоможе вирішити будь-які питання. Бізнес-центр обладнаний цілодобовою охороною і системою відеоспостереження, автономною системою опалення, автоматичною системою пожежогасіння.

Для орендарів надаються офіси вільного планування, а також офісні блоки змішаного планування. Площа офісів: від 55 кв. м. до 250 кв. м.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: +38(067) 822 82 02, +38(095) 557 34 34