НА КОНЦЕРТІ «20TH CENTURY MUSIC FEST!» ВИКОРИСТАЮТЬ НОВЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ ГАЗОНУ

У п’ятницю, 6 серпня, на стадіоні «Чорноморець» пройде грандіозний концерт «20th Century Music Fest!», на якому виконають свої хіти легенди 90-х: «Snap», «East17» та «Jenny from Ace of Base».

Організатори заходу розуміють, наскільки важливо зберегти газон стадіону для футболістів та вболівальників, тому замовили спеціальне захисне покриття, яке використовується у європейських країнах. Про те, в чому відмінність даного покриття від того, яке зазвичай використовується при проведенні подібних заходів розповів Богдан де Москетті – генеральний продюсер «20th Century Music Fest!»:

«Це кардинально інший підхід тому, що покриття, яке використовувалося досі на стадіоні «Чорноморець», на інших стадіонах України та Європи – це пластикове спеціально підготовлене покриття. Але враховуючи реалії клімату Одеси – температурні перепади, високу вологість повітря – у даному випадку таке покриття не підходить, адже настилається буквально впритул, на відстані сантиметра від трави – при високій температурі трава просто згорає. Ми підійшли до цього питання з кардинально новим підходом – споруджуємо, так звану, брус-фанеру».

В результаті такого підходу відстань між травою і настилом складе приблизно 23 сантиметри. Крім того, організатори концерту також поставлять з боків вентилятори для трави.

«Важливим фактором є те, що це покриття дерев’яне – воно так не нагрівається як пластик, а завдяки відстані трава зможе «дихати». На футбольному полі такого покриття раніше не ставили, такого плану покриття ставлять на піску або на нерівних ландшафтах. Ми в даному випадку експериментуємо, але це не просто експеримент, він спочатку теоретично ретельно продуманий. Гадаю, надалі ми прийдемо до того, що завжди будемо використовувати таке покриття, щоб зберегти траву – адже футбольне поле стадіону це, в першу чергу, майданчик для проведення футбольних матчів», – резюмував Богдан де Москетті.