ЗІРКИ 90-Х ВИСТУПИЛИ НА СТАДІОНІ «ЧОРНОМОРЕЦЬ»

Незабутні емоції, потужний заряд енергії, яскраве шоу – зірки 90-х «Jenny from Асе of Base», «East 17» і «Snap!» підірвали учора стадіон «Чорноморець» своїм грандіозним концертом на фестивалі «ХХth Century Music Fest!».

Шанувальників музики 90-х не зупинила негода: озброївшись дощовиками та парасольками фанати легендарних зарубіжних груп поринули в незрівнянну атмосферу і феєрверк хітів та улюблених пісень.

Хіти «It’s a beautiful life», «All that she wants», «The sign», «Happy Nation» шведської групи «Асе of Base» блискавично завоювали серця слухачів в 1992-му році і досягли перших місць в чартах, зробивши «Асе of Base» однією з найуспішніших груп 90-х.

«East 17» увійшли в десятку найуспішніших чоловічих груп всіх часів. Їх пісні «It’s alright», «House of love», «If you ever», «Stay another day», «Let it rain» як і раніше розбурхують серця шанувальників.

Дует «Snap!» увірвався у чарти Європи та Америки в 1990 році з хітом «The Power» і тримався на перших позиціях 50 тижнів. Практично кожному відомі їхні хіти «Rhythm is a dancer», «Colour of love», «Ooop sup».