22 СЕРПНЯ ВІДБУДУТЬСЯ МАТЧІ 1/2 ФІНАЛУ КУБКА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

22 серпня відбудуться півфінальні матчі Кубка Захисників України. У першій грі зіграють ФК «Маріуполь АТО» ЗСУ та ФК «Волинь АТО», у другій переможець визначиться в матчі між командами ФК «Ягуар» НГУ та ФК «Слов’янськ АТО».

Кубок Захисників України – новий турнір, який стартував у квітні поточного року. За словами голови Правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці Разом» та президента Федерації футболу учасників АТО Руслана Руденка, Кубок Захисників України – це аналог змагань на Кубок України з футболу.

Цього року участь у Кубку Захисників України взяли 64 команди, розділені на вісім дивізіонів за територіальним принципом. Наразі турнір перейшов у стадію півфінальних матчів, які відбудуться 22 серпня в Одесі.

22 августа в 10.00 в первом матче ½ финала сыграют ФК «Мариуполь АТО» ВСУ и ФК «Волынь АТО».

В этот же день в 18.00 во втором полуфинальном матче встретятся ФК «Ягуар» НГУ и ФК «Славянск АТО».

Победители этих матчей сыграют в финальном поединке за Кубок Защитников Украины в Одессе 24 августа, в День Независимости Украины, на стадионе «Черноморец». Генеральным партнером проведения Кубка Защитников Украины среди команд участников АТО/ООС является компания «ALLRISE CAPITAL INC.» – собственник стадиона «Черноморец».