НА СТАДІОНІ «ЧОРНОМОРЕЦЬ» ВИЗНАЧИВСЯ ВОЛОДАР КУБКА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

24 серпня, в День Незалежності України, на стадіоні «Чорноморець» відбувся фінал Кубка Захисників України з футболу. У завершальному матчі турніру зіграли ФК «Маріуполь АТО» ЗСУ та ФК «Слов’янськ АТО» НГУ.

– Ми вдячні організаторам турніру за всебічну підтримку і можливість зіграти на цьому прекрасному футбольному полі. Наша команда знаходиться в хорошій фізичній формі, – зазначив перед початком матчу помічник тренера команди «Маріуполь АТО» Ігор Лебединський.

Подяку Генеральному партнеру фіналу Кубка Захисників України компанії «ALLRISE CAPITAL» та стадіону «Чорноморець» висловив також голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці Разом» та президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко.

– Ми знаходимося на цьому прекрасному стадіоні, одному з кращих в Україні. Тут сьогодні визначився володар першого Кубка Захисників України. Хочу висловити особливу подяку стадіону «Чорноморець» та компанії «ALLRISE CAPITAL» за всебічну підтримку, – зазначив Руслан Руденко, вручаючи представнику інвестиційної компанії «ALLRISE CAPITAL»  Сергію Бурці дипломи за вагомий внесок та активну участь у змаганнях Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО.

Володарем Кубка Захисників України стала команда ФК «Маріуполь АТО» ЗСУ, яка здобула перемогу над суперником – ФК «Слов’янськ АТО» НГУ – з рахунком 2:0, забезпечивши тим самим собі місце в боротьбі за Суперкубок Героїв АТО.