НА СТАДІОНІ «ЧОРНОМОРЕЦЬ» ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ «РОК НА ЗАХИСТ ТВАРИН»

28 серпня на стадіоні «Чорноморець» відбувся п’ятий благодійний фестиваль «Рок на захист тварин». Метою організаторів заходу є допомога бездомним тваринам: котам та собакам.

На сцені біля центрального входу на стадіон «Чорноморець» виступили вісім музичних колективів, хедлайнер концерту – група «MU2MOON».

Програма рок-фестивалю включала в себе не лише музичні виступи, а й майстер-класи та розважальні заходи для дітей, які відбулися в першій половині дня.

– Я рада, що багатьох людей непокоїть проблема бездомних тварин. Наша мета – це також пояснити людям прості речі про важливість стерилізації, про те, що ми у відповідальні за тих, кого приручили. Ми не лише хочемо зібрати кошти, заявити про проблему, але й розповісти про те, що допомагати простіше, ніж ви думаєте, — розповіла організаторка фестивалю Олена Нечиталюк.

Музична програма «Року на захист тварин» стартувала о 18:00, а хедлайнери «MU2MOON» порадували присутніх своїм виступом о 21:00.