СПІВРОБІТНИКИ СТАДІОНУ «ЧОРНМОРЕЦЬ» ВАКЦИНУВАЛИСЯ ВІД КОРОНАВІРУСУ

На сьогоднішній день у світі щодня роблять вакцинацію від COVID-19 приблизно 6 мільйонів осіб. У нашій країні кількість людей, які виявляють бажання вакцинуватися росте з кожним днем.

Співробітники стадіону «Чорноморець» пройшли процедуру вакцинації від COVID-19. Причому, з максимальним комфортом: нікому не довелося витрачати час на дорогу, їхати до пункту вакцинації і чекати своєї черги. Керівництво стадіону організувало виїзд на «Чорноморець» фахівців медичного дому «Odrex» – однієї з найбільших приватних клінік на півдні України. Процедура вакцинації проходила максимально професійно та оперативно.

Сертифікат вакцинації від COVID-19 має вигляд документа формату А4 з печатками. Його видає сімейний лікар після того, як людина отримала дві дози COVID-вакцини.

Слід зазначити, що згідно з українським законодавством, процедура вакцинації від COVID-19 добровільна. І вирішувати робити щеплення чи ні можете тільки ви самі.

Трохи статистики: за учорашній день, 15 вересня, щеплення зробили 118 786 жителів України: першу дозу вакцини отримали 68 806 осіб, другу дозу – 49 980 осіб.