СЬОГОДНІ «МОРЯКИ» ЗІГРАЮТ ДОМАШНІЙ МАТЧ З ФК «ИНГУЛЕЦЬ»

Сьогодні, 27 вересня, на стадіоні «Чорноморець» відбудеться домашній матч «моряків». О 19:30 ФК «Чорноморець» зустрінеться з ФК «Інгулець» (Петрове).

«Інгулець» – український футбольний клуб з селища Петрове (Кіровоградська область), заснований у 2013 році. У 2019 році «Інгулець» став першим в історії українського футболу клубом, який вийшов у фінал кубка України з другого дивізіону.

На момент заснування клуб носив назву «Агрофірма-П’ятихатська» – спонсором команди є ТОВ «Агрофірма- П’ятихатська» – одне з найбільших аграрних підприємств Кіровоградської області. У першому ж сезоні команда стала срібним призером чемпіонату Кіровоградської області. У лютому 2015 року клуб було переіменовано в «Інгулець» і він перебазувався в Петрове (Кіровоградська область), де був побудований стадіон.

У сезоні 2015-2016 рр. команда розпочала професійні виступи у другій лізі України. У 2019 році «Інгулець» став першим в історії українського футболу клубом, що вийшов у фінал кубка України з другого дивізіону. У минулому сезоні ФК «Інгулець» дебютував у Прем’єр-Лізі, посівши 12 місце.

У сезоні 2020-2021 ФК «Інгулець» виступає в Прем’єр-Лізі України. Поточний чемпіонат розпочався для команди з трьох поразок («Шахтар» –1:2, «Зоря» – 1:5, «Десна» – 0:2). У 4-6 турах «Інгулець» набрав 7 очок («Динамо»  – 1:1, ФК «Львів» – 2:1, ФК «Маріуполь» – 3:0). Потім послідували поразки від ФК «Олександрія» (0:1) і «Колоса» (0:2). Поступився ФК «Інгулець» і в Кубку України (у Черкасах місцевому ЛНЗ – 1:2).

Зараз ведеться будівництво нового стадіону, який дозволить проводити в Петровому матчі Прем’єр-Ліги. Наразі домашні поєдинки ФК «Інгулець» грає на стадіоні «Зірка» у Кропивницькому.

Історія зустрічей ФК «Інгулець» з ФК «Чорноморець» складається з двох матчів у першій лізі. У сезоні 2019-2020 «моряки» програли вдома (0:3) і зіграли унічию на виїзді (0:0).