НА СТАДІОНІ ВСТАНОВЛЮЮТЬ НОВЕ ПОКРИТТЯ ДЛЯ РОЗМИНКИ

За кілька днів трибуни стадіону «Чорноморець» заповняться вболівальниками з усієї країни – 11 листопада в Одесі відбудеться товариський матч між збірними України та Болгарії. На стадіоні щосили йде підготовка до цієї події.

Сьогодні у чаші арени проходять роботи по встановленню нового розминочного покриття. Представники УЄФА висловили побажання, аби до часу гри між збірними України та Болгарії, на стадіоні «Чорноморець» було обладнано додаткове місце для проведення футболістами розминки під час матчу.

Про те, як проходить процес встановлення нового покриття для стретчинга, розповів начальник агротехнічної служби Леонід Сухотський: «Зараз ми підстилаємо штучну траву, встановлюємо підкладку. Тут під час гри розминатимуться футболісти по три-чотири людини. Розмір розминочного покриття відповідає стандартам: двадцять метрів в довжину і чотири в ширину. Покриття, яке було у нас до цього трохи жорсткіше, ніж дане. Нове покриття максимально наближене до натурального покриття поля: воно м’якше, відповідно футболістам буде комфортніше проводити розминку».

Нагадуємо, що на час дії на території України карантинних обмежень через поширення COVID-19, бути присутніми на матчі зможуть вболівальники за наявності:

– документа, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації;

– негативного ПЛР-тесту на COVID-19, отриманого не раніше, ніж за 72 години до початку заходу;

– експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, отриманого не раніше, ніж за 72 години до початку заходу.