НА СТАДІОНІ ПРОХОДЯТЬ ПЛАНОВІ РОБОТИ НА ПОЛІ: ФОТОЗВІТ

Футбол – один з найпопулярніших видів спорту. Значну частину населення нашої планети – починаючи від десятирічних хлопчаків і закінчуючи їх татами і дідусями – можна з упевненістю віднести до армії футбольних фанатів. Не дивно, що товариський матч збірних України та Болгарії, який відбувся в Одесі 11 листопада, зібрав на стадіоні «Чорноморець» вболівальників з усієї України.

На даний момент на стадіоні тривають відновлювальні роботи на полі, подробицями яких поділився начальник агротехнічного відділу стадіону «Чорноморець» Леонід Сухотський: «Зараз на полі є пориви, залишені бутсами футболістів – в даний момент проводяться планові роботи з відновлення та ремонту поля, підшивання поривів. Вже була проведена обробка газону фунгіцидами, сьогодні за графіком планується внесення на поле добрив».

За словами фахівця, на даний момент погодні умови вже такі, що активний ріст трави призупиняється, адже найоптимальніші для газону пори року – це весна і осінь. «Тому необхідно підтримувати газон у стабільному стані, чим ми на даний момент і займаємося», – резюмував Леонід Сухотський.