ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ 10-РІЧЧЯ СТАДІОНУ «ЧОРНОМОРЕЦЬ»

Завтра, 20 листопада, на стадіоні «Чорноморець» відбудеться святкування десятиріччя від дня відкриття футбольної арени. Ми, разом з нашими партнерами, підготували для наших гостей велику розважальну програму, а також безліч подарунків і призів. Запрошуємо усіх бажаючих – одеситів і гостей нашого міста – приєднатися завтра до нас і разом відзначити ювілей найбільшої на півдні України футбольної арени – стадіону «Чорноморець». ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Програма свята:

12:00 – на полі розпочнуться відкриті тренування вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Одеси. В цей же час на променаді стадіону (3 поверх) гості зможуть взяти участь в конкурсах і розіграшах призів, там же будуть розташовані зона відпочинку та ігрові зони: футбольний дартс, beer-pong, зона роботів. Також усі бажаючі зможуть приєднатися до екскурсії по стадіону: відвідати Музей футболу, роздягальні спортсменів і підтрибунні приміщення.

15:00 – на сцені, розташованій на полі арени, пройде дитячий модний показ.

17:00 – початок офіційної частини заходу: церемонія нагородження почесних гостей та ветеранів ФК «Чорноморець».

17:30 – розіграш призів: футбольні вікторини та конкурси (розіграш призів буде також проходити в перервах між виступами групи «Premier Project»).

18: 00 – виступ гурту «Premier Project».

21:00 – святковий салют.

Нагадуємо: у зв’язку з карантинними обмеженнями, відвідати святкування можна буде виключно за пред’явлення «зеленого» covid-сертифіката або негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту, зроблених не раніше, ніж за 72 години до дня проведення заходу. Експрес-тест можна буде зробити на стадіоні «Чорноморець» перед початком заходу.