СВЯТКУВАННЯ ЮВІЛЕЮ СТАДІОНУ «ЧОРНОМОРЕЦЬ»: ФОТОЗВІТ

Стадіон «Чорноморець» – найбільша спортивна споруда півдня України – відсвяткував десятирічний ювілей. Історія комплексу почалася ще у далекому 1925 році, але остання масштабна реконструкція арени була проведена в 2011 році. За час свого існування стадіон «Чорноморець» став знаковим не лише для рідного міста, а й для усього футболу нашої країни.

На святкування ювілею арени для жителів і гостей нашого міста було підготовлено велику розважальну програму з безліччю призів і подарунків. На полі стадіону пройшли відкриті тренування вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Одеси та області. Підростаюче покоління футболістів змогло потренуватися на газоні, на якому ще тиждень тому грали футболісти збірної України.

Для усіх бажаючих провели екскурсії по стадіону – наші гості відвідали Музей футболу, ознайомилися з безліччю експозицій і дізналися нові для себе подробиці історії становлення стадіону і футбольної команди, також гості змогли побачити життя футбольної арени зсередини – відвідали роздягальні футболістів і підтрибунні приміщення.

Гості змогли взяти участь у величезній кількості футбольних вікторин, конкурсів та розіграшів і отримати подарунки від наших партнерів. Музичний гість свята – гурт «PREMIER PRODJECT» радував відвідувачів неймовірними музичними композиціями, а на завершення вечора усі бажаючі змогли насолодитися феєричним святковим салютом!