«ДНІПРО-1» ЗДОБУВ ПЕРЕКОНЛИВУ ПЕРЕМОГУ НАД «ЧОРНОМОРЦЕМ» – 1:3

Учора на стадіоні «Чорноморець» відбувся матч 17 туру VBET Ліги між командами «Дніпро-1» (Дніпро) та «Чорноморець» (Одеса). На жаль, «моряки»  вже вкотре поспіль отримали поразку (1:3) і знову підтвердили свій статус одного з аутсайдерів національної першості.

У команді «Дніпро-1» голами відзначилися Піхальонок, Довбик та Ігнатенко. Єдиний гол у ворота дніпрян вдалося забити Ісаєнку з подачі Кузика з лівого флангу – на 12-й хвилині матчу. Радість «моряків» тривала недовго – вже за сім хвилин Гуцуляк виконав передачу на Піхальонка, а той з вісімнадцяти метрів поцілив у ближній кут.

Загалом, після обміну голами перший тайм тривав досить спокійно – гравці завершили його без особливої активності. Початок другого тайму відзначився серією кутових та контратак як з боку дніпрян, так і «моряків». На 64-й хвилині Довбик реалізував пенальті та вивів дніпрян вперед. А на 71-й хвилині Ігнатенко після передачі Довбика встановив остаточний рахунок у матчі.

Таким чином, «Дніпро-1» набрав 37 очок та повернувся на третю позицію в УПЛ, «Чорноморець» же з 11 пунктами залишився на тринадцятій сходинці.