12 ГРУДНЯ ФК «ЧОРНОМОРЕЦЬ» ЗУСТРІНЕТЬСЯ З ФК «МЕТАЛІСТ 1925»

12 грудня на стадіоні «Чорноморець» відбудеться матч 18 туру VBET Ліги між командами «Металіст 1925» (Харків)  та «Чорноморець» (Одеса). Початок матчу о 14:00 за київським часом. Це буде завершальний матч команди «моряків» у поточному році.

Нагадуємо, що на території регіонів, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, матчі проводяться за присутністю глядачів на трибунах стадіонів з наповненістю не більше 2/3 від загальної місткості трибун.

Усі, без виключення, учасники матчів (відвідувачі, футболісти, організатори), крім осіб, які не досягли 18 років, повинні мати при собі:

– негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-Co V-2, які були проведені не раніше, ніж за 72 години до проведення заходу;

– або «зелений» COVID-сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;

– або документ, що підтверджує одужання особи від COVID-19, що підтверджується за допомогою «Єдиного державного вебпорталу електронних послуг».

Крім того, усі відвідувачі футбольних матчів мають обов’язково пройти температурний скринінг при вході на стадіон, використовувати захисні маски або респіратори та займати місця лише відповідно до придбаних квитках.