ОЧІЛЬНИК ПОЛІЦІЇ ОДЕЩИНИ ВРУЧИВ ЛЕЙТЕНАНТСЬКІ ПОГОНИ МОЛОДИМ ФАХІВЦЯМ

Сьогодні у ресторані готельного комплексу стадіону «Чорноморець» у святковій та затишній атмосфері тридцять сім правоохоронців отримали свої перші офіцерські звання.

Погони «лейтенанта поліції» молодим фахівцям вручив особисто очільник поліції Одеської області Микола Семенишин. «Молодь, яка обрала професію поліцейського, ступає на непростий, але почесний шлях. Величезну роль у його успішності відіграють високі моральні якості, загострене почуття справедливості та самоповаги і непереборне бажання робити кращим наш світ», –  акцентував начальник поліцейського главку.

Микола Семенишин разом зі своїми заступниками Олександром Гостіщевим та Олександром Хутняком, головою Одеської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Анатолієм Кірштою та заступником голови Одеської обласної профспілки атестованих працівників ОВС Анатолієм Воронцовим не просто привітали молодих фахівців з отриманням першого офіцерського звання, але  й познайомилися з ними ближче, виказавши всебічну  підтримку й готовність передавати свій професійний досвід.

«Служити та захищати державу й громадян – дуже відповідальна та складна робота, особливо зараз, у нелегкий для країни час. Разом з тим – це почесна місія, яку під силу нести людям з добрим, хоробрим та справедливим серцем. Я бажаю вам гідно нести звання офіцера поліції – символу доблесті та честі», –  підсумував очільник поліції Одеської області.

за матеріалами https://od.npu.gov.ua/