ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР «ЧОРНОМОРЦЯ» РОМАН ГРИГОРЧУК ПРОВІВ ПЕРШУ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ

Перед вильотом ФК «Чорноморець» на збори до Туреччини, головний тренер клубу Роман Григорчук провів зустріч з представниками ЗМІ та фанатами «моряків». Під час прес-конференції наставник одеської команди представив присутнім свій тренерський штаб, а також розповів про плани та стратегії розвитку на найближчі кілька років. До команди тренерів «Чорноморцю» увійшли Степан Матвіїв, Михайло Савка, Ігор Касьяненко, Андрій Глущенко, а також Олексій Гай та Олексій Антонов.

На разі, за словами Романа Григорчука, триває процес формування оновленого складу гравців клубу. Комплектацію команди буде повністю завершено після другого збору.

Головним завданням на сезон 2021/2022 є збереження команди у Прем’єр-Лізі. Що стосується наступного чемпіонату – керівництво клубу та тренерський штаб робитимуть все можливе, аби команда боролася не за збереження місця в УПЛ, а за потрапляння до єврокубків.

Під час прес-конференції пролунали теплі слова подяки на адресу стадіону «Чорноморець», адже команда відчуває підтримку з боку керівництва стадіону та дуже розраховує на плідну співпрацю надалі.

На завершення Роман Григорчук подякував усім вболівальникам одеської команди за підтримку та попросив запастися терпінням і не втрачати віри в команду.

Нагадаємо, Роман Григорчук, з іменем якого пов’язані найгучніші здобутки ФК «Чорноморець» у сучасній історії клубу, повернувся на позицію головного тренера команди наприкінці грудня 2021 року, контракт із головним тренером підписано на три роки.

За матеріалами http://chernomorets.odessa.ua/